Select your Country

מדריך לסוחר המתחיל בבינאנס (Binance)

בשנת 2018 שוק המטבעות המבוזרים מלא במגוון רחב של פלטפורמות מסחר ולכן בחירת זירת המסחר הנכונה יכולה להיות כאב ראש די גדול עבור משתמשים מתחילים.
ביינאנס (Binance) היא פלטפורמת מסחר שצברה פופולריות רבה, למרות שהחברה עדיין חדשה למדי בשוק, היא הגיעה לפופולריות רבה בקרב משתמשים חדשים בזכות מספר מרשים מאוד של הנפקות רישומים (ico) ובעיקר בזכות עמלות המסחר הנמוכות מהממוצע בשוק.

www.buysellbitcoinmarket.com

עמוד הכניסה binance

במדריך שלנו, ננסה לתאר את כל מה שעליך לדעת על Binance, כולל איך הפלטפורמה עובדת, סוגי הצפנה ואבטחה שהסוחר יכול לבחור, עמלות / מגבלות מסחר, היבטים ביטחוניים ותמיכת לקוחות.

 

איך פלטפורמת המסחר של בינאנס עובדת?

מי שמבקר ב Binance בפעם הראשונה מבחין במהרה כי הפלטפורמה מציעה שתי אפשרויות למסחר במטבעות מבוזרים – בסיסית ומתקדמת. הגרסה הבסיסית, יותר ידידותית למשתמש מאשר המתקדמת. עם זאת, כל אחד עם רקע מסוים במטבעות דיגיטליים ועם קצת ידע איך מבצעים החלפות/המרות צריך להיות מסוגל להשתמש בפלטפורמה המתקדמת ושירותיה השונים בקלות יחסית. ההבדל העיקרי בין הגרסה הבסיסית לבין הגרסה המתקדמת הוא שהגרסה המתקדמת מציעה ניתוח טכני מעמיק יותר של ערכי המטבעות הדיגיטליים לאורך זמן. בשלב זה, לוח המחוונים של הגרסה הבסיסית מציע מספר תרשימים עבור סוגי מטבעות שונים שאפשר לסחור בהם, היסטוריית המסחר ועוד. כך נראית הגרסה הבסיסית:

www.buysellbitcoinmarket.com

וכך נראית הגרסה המתקדמת של פלטפורמת המסחר:

www.buysellbitcoinmarket.com

 

הרשמה והתחברות לממשק הניהול של ביינאנס

כדי להשתמש בפלטפורמת המסחר, אתה צריך ליצור חשבון משתמש חדש. התהליך הוא פשוט למדי ואתה לא צריך לאמת את החשבון שלך עבור רמה 1 (תקרת מסחר של עד 2 BTC ביום). עבור רמה 2 (המאפשרת מסחר של עד 100 BTC ליום) עליך לספק צילום תעודה מזהה ולהמתין עד שתאושר. יש גבולות מסחר גבוהים יותר, אבל תצטרך לפנות ישירות לשירות הלקוחות כדי להסדיר את הנושא.
דף ההרשמה לביינאנס:
www.buysellbitcoinmarket.com

כעת, לאחר שיצרת חשבון משתמש חדש, אתה יכול להמשיך לשלב הבא ולהפקיד לחשבון ה Binance שלך מטבעות שונים.
אתה יכול לבחור באפשרויות הפקדה רבות מתוך שפע של מטבעות דיגיטליים, מומלץ לך להישאר עם BTC או ETH.
כדי להפקיד לחשבון שלך בקר בקישור – {“Funds” > “Deposits / Withdrawals”} בחלק העליון של האתר ומצא את המטבע שברצונך להפקיד, ולאחר מכן לחץ על הלחצן Deposit שלצידו, אתה תקבל את כתובת הארנק – לאחר מכן תוכל לשלוח את הכספים שלך לכתובת זו כדי להתחיל במסחר בפלטפורמה.

www.buysellbitcoinmarket.com

דוגמה למסך הפקדת ביטקוין:

www.buysellbitcoinmarket.com

מעתה לאחר שהפקדת לחשבון שלך מטבעות, אתה יכול להתחיל לסחור, להחליף ולהשקיע בסוגים שונים מטבעות דיגיטליים. Binance מציע מגוון אפשרויות מסחר, הם תומכים בכל המטבעות הדיגיטליים העיקריים, אבל גם במטבעות פחות מוכרים. 

איך לסחור בבינאנס

המסחר ב – Binance יחסית פשוט, במיוחד אם השתמשת בעבר בפלטפורמות אחרות.
כדי להתחיל, ודא שיש כמות מסוימת של הפקדות למטבע כזה או אחר (ביטקוין, אתריום וכו')
בפלטפורמה יש כמה אפשרויות מסחר המוצגות בזוגות של מטבעות למשל:  BTC | ETH | BNB USDT. בתפריט השמאלי העליון, בחר "Exchange"> "בסיסי" או "מתקדם" כדי לטעון את מסך המסחר. אנו נשתמש בתצוגה הבסיסית.

www.buysellbitcoinmarket.com

תצוגת זירת המסחר הבסיסית:

www.buysellbitcoinmarket.com

בצד ימין של המסך, בחר אפשרות מהכרטיסייה: BTC | ETH | BNB או USDT – ואז ניתן לבחור את המטבע הרצוי מרשימת המטבעות הארוכה. ניתן לחפש מטבעות מסוימים או ליצור רשימת מועדפים על ידי לחיצה על הכוכב ליד כל מטבע.

www.buysellbitcoinmarket.com

לאחר בחירת המטבע הרצוי, תוכל לשים לב שבעמודה השמאלית העליונה מופיע השער בו אנשים רוצים למכור את המטבע (מופיע באדום) ומתחתיו רשימה של השערים בהם אנשים מוכנים לקנות את המטבע (מופיע בירוק). המספר באמצע באדום מראה את מחיר המכירה האחרון.

כעת נעבור לביצוע הוראת "קנייה" (buy) , על מנת להעביר הוראת קנייה למטבע מסוים נשתמש בתיבה מתחת לגרפים , אתה תראה את תיבת הקנייה בצבע ירוק בצד שמאל. תוכל להזין ידנית את המחיר – (השער) שבו תרצה לרכוש את המטבע או להשתמש בלחצני האחוזים 25%, 50%, 75% או 100% אשר ימלאו את הסכום תוך כדי התבססות על כמות המטבעות שיש לך (במקרה זה AION ).

www.buysellbitcoinmarket.com

לאחר ביצוע הוראת הקנייה שלך היא תוצג מתחת בסעיף "הזמנות פתוחות" כאשר ההוראה תבוצע במלואה בהצלחה תראה זאת על המסך. בשלב זה המטבע החדש שלך יהיה זמין תחת "הפקדות / משיכות" בהמשך תוכל למשוך את ערך המטבע לארנק אחר על פי בחירתך.


							

מטבעות מבוזרים נתמכים

פלטפורמת Binance ידועה בתמיכה במגוון רחב של מטבעות מבוזרים. סוחרים יכולים להשתמש בפלטפורמה עבור מטבעות דיגיטליים מרובים, כולל: ביטקוין, ביטקוין קאש, ביטקוין גולד, איתריום, איתריום קלאסיק, EOS , דאש, לייט קוין, NEO , GAS , Zcash , דאש ועוד. כאמור, Binance תומכת גם באסימונים רבים, כחלק מרישומי ICO. סוחרים יכולים להשתמש בפלטפורמה בשביל לסחור באסימונים אלה.
Binance – עובדים במהירות כדי להוסיף מטבעות חדשים ואסימונים לאחר ה-ICO שלהם, בדרך כלל זה אומר שאתה יכול לרכוש אותם בזול, מהלך המאפשר רווח גדול יותר בהמשך הדרך. כרגע הם מציעים את זוגות המסחר BTC, BNB, ETH ו USDT.

www.buysellbitcoinmarket.com

חלק מהמטבעות הנתמכים ב2018

המטבע של בינאנס – BNB

המטבע של בינאנס ׁׁ(נקרא BNB) אשר הוצא במהלך ICO שלהם. במטבע Binance ניתן להשתמש כדי לשלם את העמלות עבור פעולות הקנייה והמכירה.
רכישת המטבע של Binance נראית כמו השקעה טובה לעתיד. בינאנס מתכננת להשתמש ברווחים שלהם כדי לקנות בחזרה חלק מטבעות בכל רבעון ולהשמיד אותם: ומכאן צמצום אספקתם בשוק ועל ידי כך להפוך אותם בעלי ערך רב יותר עבור המחזיקים.
מתוך הפרסום באתר בינאנס:
"בכל רבעון, נשתמש ב -20% מהרווחים שלנו כדי לקנות בחזרה את מטבעות ה-BNB ו"להשמיד" אותם, עד שנקנה 50% מסך כל ה- BNB שיוצר. כל עסקאות הרכישה בחזרה יפורסמו על
ה- blockchain. אנחנו בסופו של דבר "נשמיד" 100MN BNB, וכך יישארו 100MM BNB.

עמלות בינאנס

Binance גובה עמלה ממוצעת של 0.1% על כל פעולת קנייה/מכירה שהמשתמש מבצע.
יש אפשרות לבחור ולשלם באמצעות מטבע binance , בבחירה באפשרות זו אתה יכול לקבל הנחה של 50% על עמלות המסחר, בתנאים אלה, בינאנס ללא ספק גובה עמלות מאוד נמוכות. דמי משיכה נוטים להשתנות עבור כל מטבע דיגיטלי. לדוגמה, 0.0005 עבור משיכת Bitcoin, ו- 0.005 למשיכת ETH. 

התחרויות והפרסים של בינאנס

תוכלו להבחין כי בינאנס מקיימים באופן קבוע תחרויות נושאות פרסים מדהימים. למשתתפים יש סיכוי לזכות במכונית מזראטי, מרצדס (אמיתי לגמרי) ,וגם בפרסים כמו MacBook Pro או iPhone X. הזוכים הם האנשים עם נפח המסחר הגבוה ביותר.
דוגמה לתחרות המתקיימת בבינאנס:

אבטחת חשבונות משתמשים בפלטפורמה

Binance הצליחו להשיג במהירות רמה גבוהה של אמון מהמשתמשים שלה.
אפשרות אבטחת חשבון באמצעות אימות בשני גורמים – דרך הודעת sms או שיחת טלפון. בנוסף לאימות דרך הצפנת גוגל, בנוסף , ידוע כי הפלטפורמה מציעה ארכיטקטורת מערכת רב-שכבתית לאבטחת מידע גבוהה.

תמיכה ושירות לקוחות

בבינאנס צוות שירות ותמיכת לקוחות גדול, הצוות , מסוגל לענות על כל שאלות המשתמש ובקשות במועד קצר. בעוד שאזור התמיכה באתר של Binance יכול להיות יותר טוב, הצוות יכול להציע סיוע מקצועי לסוחרים נזקקים. כרטיסי תמיכה מוגשים באמצעות טופס מקוון המוצג באתר, והתשובות נעשות באמצעות דוא"ל. אין כרגע תמיכה בצ'אט חי, ולא מספר טלפון שבו הלקוחות יכולים ליצור קשר עם צוות התמיכה. מלבד זאת יש אגף באתר שמציע פתרונות לכמה שאלות נפוצות ומאמרים שנועדו לסייע למשתמשים.

מסקנות

נכון לעכשיו, פלטפורמת המסחר של בינאנס מסוגלת לעבד כ -1.4 מיליון הזמנות בכל שנייה,
מה שהופך את בינאנס לאחת מהזירות המהירות והזמינות בשוק. בנוסף, הפלטפורמה עובדת על כל סוגי המכשירים הניידים, והמחשבים. לקוחות שאינם דוברי אנגלית ישמחו לדעת שבינאנס מציעה תמיכה מרובת שפות בסינית, אנגלית, קוריאנית ויפנית. בהתבסס על כל מה שתואר עד כה, בעוד שאולי Binance היא לא הכי ידידותית למשתמש מבין זירות החליפין הזמינות בשוק, היא מציעה חווית שירות מדהימה בכל הקשור למטבעות מבוזרים. לבינאנס יש גישה למשאבים כספיים בשפע ובעלת צוות ניהול מצויין, רוב הסיכויים כי Binance תמשיך להתפתח ולהציע שירותי מסחר והמרת מטבע דיגיטלי ללקוחותיה. אנו שמחים להמליץ ​​על Binance לשימוש כפלטפורמת מסחר, כמו תמיד יש לנקוט אמצעי זהירות כגון שימוש בסיסמה ייחודית עבור ההרשמה, לעבור על אימות 2 גורמים ולנסות לא להחזיק איזון כספי גדול בפלטפורמה עצמה יותר מדי זמן – זיכרו למשוך את המטבעות שלכם לארנק פרטי ומאובטח.


							
Buysellbitcoinmarket™® © 2018

Disclaimer: Buy Sell Bitcoin Market is not offering, promoting, or encouraging the purchase, sale, or trade of any security or commodity. Buy Sell Bitcoin Market is for educational purposes only. Every visitor to Buy Sell Bitcoin Market should consult a professional financial advisor before engaging in such practices. Buy Sell Bitcoin Market, nor any of its owners, employees or agents, are licensed broker-dealers, investment advisors, or hold any relevant distinction or title with respect to investing. Buy Sell Bitcoin Market does not promote, facilitate or engage in futures, options contracts or any other form of derivatives trading.

Buy Sell Bitcoin Market does not offer legal advice. Any such advice should be sought independently of visiting Buy Sell Bitcoin Market. Only a legal professional can offer legal advice and Buy Sell Bitcoin Market offers no such advice with respect to the contents of its website.

Buy Sell Bitcoin Market receives compensation with respect to its referrals for out-bound crypto exchanges and crypto wallet websites.

 

 

Retour en haut